Idealna sylwetka przyciągająca wzrok, atrakcyjna, gładka skóra, brak nieestetycznych fałdek tłuszczowych na nogach brzuchu… Taki wygląd to nie mrzonka, nawet więcej – jest możliwy i to tuż na wyciągnięcie ręki! Jakby tego było mało, można go uzyskać bez specjalnych wyrzeczeń i niedogodności. Jak to osiągnąć? Odpowiedzią jest zabieg na cellulit Venus Legacy.

Czym jest Venus Legacy i w jaki sposób działa?

Venus Legacy to współczesna odpowiedź gabinetów kosmetologicznych na zapotrzebowania klientów, którzy szukają sprawdzonych i przede wszystkich skutecznych sposobów na usuwanie cellulitu. Zabieg ten opera się na nowoczesnej technologii, której działanie zostało potwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków, która przyznała mu certyfikat fda. Jest on przyznawany tylko tym wyrobom i urządzeniom medycznym, które spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące jakości i funkcjonalności. Podczas wykonywania zabiegu Venus Legacy, emitowane są fale radiowe, które zwiększają temperaturę tkanek. Pobudza to naturalne procesy zachodzące w organizmie, czego efektem jest redukcja cellulitu oraz odpowiednie konturowanie ciała. Poprawia się krążenie, zachodzi drenaż limfatyczny, skóra ulega ujędrnieniu a komórki tłuszczowe rozbiciu, co pozwala na zmniejszenie obwodu ud czy brzucha. Inną z zalet Venus Legacy jest możliwość dostosowania mocy zabiegu w zależności od indywidualnych predyspozycji i oczekiwań klienta, by usuwanie cellulitu miało jak najbardziej zadowalające efekty. Dodatkowo, co stanowi wielką zaletę opisywanego zabiegu, jest on całkowicie nieinwazyjny.

Venus Legacy

Zabieg na cellulit Venus Legacy – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do poddania się zabiegowi Venus Legacy są takie same jak w przypadku większości zabiegów na usuwanie cellulitu. Są to przede wszystkim:

 • schorzenia serca,
 • zaburzenia ciśnienia,
 • schorzenia żylne i tętnicze,
 • wszelkiego rodzaju wszczepy i ciała obce znajdujące się w okolicy poddanej zabiegowi (zwłaszcza metalowe),
 • padaczka,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • miesiączka.

Przeczytaj artykuł na temat powstawania cellulitu w ciąży: zwalczamy-cellulit.pl/cellulit-w-ciazy-przyczyny-i-sposoby-na-redukcje

Jak już zostało nadmienione, są to standardowe przeciwwskazania przy zabiegach tego typu. W przypadku wszelkiego rodzaju niepewności i chęci dowiedzenia się więcej, najlepiej zasięgnąć informacji bezpośrednio w którymś z gabinetów oferujących zabieg.

Venus legacy – cena zabiegu

Cena zabiegu zależy od miejsca w którym chcemy, by zaszła redukcja cellulitu. Zabiegi na mniejsze partie ciała – na przykład podbródek, szyja, dekolt – zaczynają się od kilkuset złotych. Cena wzrasta wraz ze zwiększaniem się obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi. Osoby chętne wykonać zabieg na kilka partii naraz mogą liczyć się z uzyskaniem specjalnych zniżek w łącznym koszcie. Mając jednak na uwadze potwierdzoną przez certyfikat fda skuteczność zabiegu Venus Legacy, cena wydaje się być bardzo zadowalająca.

Podsumowanie

Szukając odpowiedniego zabiegu, pozwalającego na zmniejszenie obwodu ud oraz innych partii ciała i wpływajacego pozytywnie na konturowanie ciała, warto zwrócić uwagę na Venus Legacy. Jego potwierdzona skuteczność daje gwarancję, że uzyskamy wymarzone efekty i będziemy mogli cieszyć się piękną sylwetką, bez nadmiaru nieestetycznej tkanki tłuszczowej.


Warning: printf(): Too few arguments in /home/wspomaga/domains/zwalczamy-cellulit.pl/public_html/wp-content/themes/dikka-business/comments.php on line 44

 1. Jowita Gdynia says:

  Cena zabiegu usuwania na pewno nie należy do tanich, ale póki co uważam że jest warta swojej ceny. Mam o wiele mniej celulitu niż dawniej, skóra też zrobiła mi się jędrniejsza.

 2. Magdziula says:

  Moja koleżanka z pracy chodzi właśnie na zabiegi Venus Legacy i mówi, że są super i że sam sprzet wygląda jak z jaiegoś science fiction 😀

  1. No, ale ważne, że jest skuteczny 🙂

 3. A czy kobieta która właśnie kończy karmienie piersią może się zapisać na zabieg czy takie usuwanie celulitu falami może mieć jakieś powikłania dla jej zdrowia?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *